Części zamienne

Zapewnić części zamienne nie jest dla nas problem!

Nie pracuje Twój podnośnik roboczy jak ma? Zepsuło się coś i nie wiesz, co robić?

Zapewniamy i dostarczamy części zamienne do różnych typów podnośników roboczych. Także się skupiamy na doradztwo w tej dziedzinie, więc możesz zostawić swój problem w cale na naszej firmie. Nasi eksperci Ci pomożą i pokażą, gdzie jest problem, załatwią wymaganą część zamienną w taki sposób, żeby podnośnik znów działal.

Współpracujemy z światowymi markami, jakie są JLG, Haulotte, Teupen, Genie, Isoli, Versalift, CTE i inne, więc jesteśmy w stanie dostarczyć jaką kolwiek część zamienną.  Jesteśmy firmą międzynarodową, więc mamy łatwy dostęp do części zamiennych i specyfikacji technicznych wszystkich znanych marek.

Skontaktuj się z nami!

Jeśli szukasz części zamiennych do podnośników nożycowych, samochodowych, teleskopowych, przegubowych, materiałowych, lub podnośników na przyczepach zwróć się do nas.

Skontaktuj się z nami za pomocą zapytania -  za pośrednictwem zapytania możesz łatwo uprzednio sprawdzić, czy dana część zamienna jest do dyspozycji w danym oddziale. Można też uzyskać szczegółowe informacje u naszego przedstawiciela pod numerem telefonu + 420 725 911 152 Tomáš Martinec.

Część lub części zamienne można jednak odebrać również w naszych oddziałach w Ostrawie i Brnie lub bezpośrednio ich kupić w naszej nowoczesnej centrali, w miejscowości Dolní Beřkovice.

 

captcha