- do podnośników przegubowych

Podnośnik przegubowy jest przeznaczony do prac, gdzie należy stosować określony zasięg boczny. Dzięki temu podnośnik przegubowy może być wykorzystywany w miejscach, gdzie dostęp jest bardzo trudny lub praca w takich miejscach i terenie, również tam gdzie należy przekonać różne przeszkowy terenowe i wysokości.

W naszej ofercie podnośników przegubowych oferujemy podnośniki elektryczne oraz diesel. Jeśli szukasz takiego podnośnika to nie będziesz mieć problem znaleźć takiego, który Ci będzie pasował zupełnie dla Twoich wymagań, tylko wybierz rodzaj podnośnika, jego udźwig, maksymalną wysokość i zasilanie i możesz wynajmąć lub kupić.

Jeżeli już posiadaś swojego podnośnika przegubowego, następnie są bardzo ważne również części zamienne. Zazwyczaj podnośniki działają przez długie lata i nie jest potrzebne, coś mienić, oprawować, itd., ale podnośnik to tylko rzecz i nikt nie wie, co się zdarzy. Więc oferujemy części zamienne do podnośników przegubowych. Możesz dokładnie wybrać, co Ci brakuje i co potrzebujesz.

Jeśli nie jest sobie pewny i chcesz radę, to nie wahaj i skontaktuj się z naszym działem pomocy i nasi eksperci Ci pomogą. Możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem prostego formularza, lub telefonicznie pod numerem +420 728 270 270.  Nasza firma Statech wspópracuje z szeroką gamą znanych firm na całym świecie, takich jak: CTE, OMMELIFT, TEUPEN, GENIE, TEREX, VERSALIFT, więc wszystkie części zamienne są o wysokiej jakości.

Więcej o podnośnikach poszczególnych firm możesz się dowiedzieć w ich szczegółach. Oczywistością jest nasze doradztwo oraz szkolenie. Ze wszystkim Ci pomożemy i damy radę, włastnie wszystko możesz pozostawić na nas i my załatwimy, żeby część zamienna działala w Twoim podnośniku w 100% tak, jak powinna działać. Następnie znów możesz pracować i jeździć z podnośnikiem w najtrudniejszych warunkach terenewych.