- do podnośników materiałowych

Podnośnik – urządzenie, maszyna która jest przeznaczona do ułatwiania pracy w podnoszeniu ciężkich przemiotów, można powiedzieć, że służy do transportu bliskiego.

Nasza spółka zajmuje się wynajmowaniem oraz sprzedażą podnośników - platform roboczych. Nie chodzi tylko o wynajem albo sprzedaż podnośników, ale również o ich części zamienne.

Części zamienne oferujemy dla wszystkich rodzajów podnośników, których możesz znaleźć w naszej ofercie – 9 rodzajów podnośników do pracy na wysokościach.

Wśród tej skali jest również podnośnik materiałowy, który wykorzystuje się w pracach na wysokości w transportowaniu materiału do 8 metrów. Podnośniki materiałowe w zależności od wysokości mają różny udźwig (113 - 454 kg). W asortymencie możesz zapoznać się z podnośnikami materiałowymi – manualnymi, firmy Genie.

Do takich podnośników materiałowych oferujemy ich części zamienne. Nie wahaj do odezwać się do nas z jakimkolwiek zapytanime. Nasi pracownicy – eksperci, który posiadają dużo doświadczeń i wiedzy są gotowi Ci odpowiedzieć, jak najszybcie. Możesz się z nami połączyć pod numerem telefonu: +420 728 270 270, lub poprzez bardzo prosty i szybki formular zapytania.

Z pewnością nie będziesz żałował. Wszystkie oferowane produkty – części zamienne są o wysokiej jakości.

Staramy się, żeby nasz klient był zawsze na pierwszym miejscu.