- do podnośników samochodowych

Podnośnik to urządzenie lub maszyny, które ułatwiają pracę w podnoszeniu ciężkich przemiotów, można powiedzieć, że służy do transportu bliskiego.

Ogólnie się podnośniki wykorzystują w wielu dziedzinach, istnieje np. podnośnik hydrauliczny, który działa na podstawie prasy hydraulicznej. Trochę inszy jest podnośnik tzw. koszowy, którego hydrauliczne ramię jest zakończone w postaci kosza lub platformy. Podnośnik koszowy można widzieć przy pracy straży pożarnej, podczas malowania budynków, czyszcienia okien, itp. Podnośnik laboratoryjny – używany jest przy pracy laboratoryjnej, szczegółowo do puszczania i ponoszenia aparatury – głównie łaźni, mieszadeł, oraz kolb.

Nasza firma skupia się na wynajem oraz sprzedaż podnośników firm TEUPEN, OMMELIFT, CTE, GENIE, VERSALIFT, JLG, Haullotte, oraz TEREX również zapewnia ich części zamienne. Części zamienne zapewniamy do podnośników samochodowych, teleskopowych, masztowych, nożycowych, przegubowych oraz materiałowych.

Oferujemy o wysokiej jakości części zamienne do podnośników samochodowych, takie jak np. śruby, nakrętki, itp.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym (jest to bardzo proste, możesz wykorzystać z możliwości formularza elektronicznego, telefonu lub mailu), żeby odnaleźć dokładnej części zamienne do podnośniku samochodowego, nasi eksperci bardzo chętnie pomożą Ci ze wszystkim, co będziesz potrzebował, i również Ci wyjaśnią i dokładnie określą, jak pracować z daną częścią zamienną.

Jakąkolwiek część do podnośnika samochodowego wyślemy Ci bezpośrednio do domu, lub istnieje możliwość odbioru w naszym oddziale w Ostrawie lub Brnie. Swoje zapytanie możesz dokonać poprzez prosty formularz zapytania.

Więc zapoznaj się z naszymi usługami i produktami bardzo znanych firm na całym świecie. Wierzymy, że będziesz bardzo zadowolony i Twoja praca będzie łatwiejsza, bezpieczniejsza i szybciejsza z naszym podnośnikiem.