- do podnośników teleskopowych

Jak już naszy klienci wiedzą wszystkie podnośniki, które oferujemy są bardzo jakościowe, i to dzięki temu, że współpracujemy z firmami takie jak np. GENIE, CTE, VERSLIFR, TEREX, OMMELIFT, TEUPEN. Zapewniamy nie tylko podnośniki powyżej wymienionych firm, ale również części zamienne, które są także bardzo ważnym członkiem w wyposażeniu odpowiedniego pracownika (społki).

W naszym asortymencie można znaleźć części zamienne do podnośników teleskopowych. W tym typu podnośników posiadamy wielkie szerek podnośników oraz części zamiennych firmy GENIE. Firma, która ma pochodzenie w Wielkiej Britanii gwarantuje wysoką jakość nie tylko części zamiennych. Żeby otrzymać część zamienną wystarczy nam określić typ podnośnika, i następnie możesz podać udźwig, zasilanie, oraz maksymalną wysokość. Jeżeli chcesz się zapoznać z tą firmą więcej oraz ją ofertą możesz sobie pobrać prospekt danego podnośnika.

Nasi pracownicy są bardzo dobrze przygotowani Ci odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie i pomogą Ci wybrać odpowiednią część zamienną, którą wymagasz. Wystarczy się z nami skontaktować na przykład pod numerem telefonu +420 728 270 270, lub po wypełnieniu zapytania w formularzu zapytania, gdzie pośrednictwem zapytania można łatwo uprzednio sprawdzić, czy dana część zamienna jest do dyspozycji w danym oddziale. Następnie się szybko odezwiemy do Ciebie.