O firmie

Jesteśmy strategicznym partnerem firmy Genie w zakresie sprzedaży podnośników roboczych w 15 krajach Europy

Firma STATECH,  s. r. o. powstała pod koniec 2005 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku, kiedy zajmowaliśmy się raczej wynajmem podnośników roboczych. W grudniu tego samego roku zaczęliśmy sprzedawać i prowadzić serwis podnośników roboczych Genie, a w następnym roku staliśmy się przedstawicielem następnych producentów podnośników, włoskich nadbudów samochodowych ISOLI, specjalnych podnośników gąsienicowych i na przyczepach firmy TEUPEN. W ciągu krótkiego czasu udało się nam pozyskać wielu klientów w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisu podnośników roboczych.

Współpracujemy z najlepszymi

W kwietniu 2011 roku wzmocniliśmy naszą pozycję na czeskim rynku łącząc się z partnerem zagranicznym, belgijską firmą TVH. Firma TVH należy do czołówki firm działających w branży sprzedaży części zamiennych do wózków widłowych, wynajmu podnośników roboczych i wózków widłowych. W 2009 roku wybudowaliśmy nowe centrum podnośników roboczych w RC, które jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków serwisowych w Europie środkowej.

Możesz na nas całkowicie polegać

Obecnie jest tu ośrodek szkoleniowy, punkt sprzedaży części zamiennych, zaplecze serwisowe dla podnośników, dyspozytornia podnośników roboczych dla całej RC i wszelkie zaplecze techniczne niezbędne do sprzedaży i wynajmu podnośników. Wierzymy, że znajdziesz u nas to, czego nie znalazłeś gdzie indziej.