Podnośniki

Jesteśmy firmą, która zapewnia podnośniki o najnowocześniejszej konstrukcji i ponadstandardowej jakości. Oferujemy podnośniki do wynajmu i spredaży. Możesz wybierać za szerokiej gamy podnośników, takich jak: podnośniki nożycowe, przegubowe, teleskopowe, na przczepach, masztowe, materiałowe, samochodowe, również zapewniamy sprzedaż i wynajem ładowarek teleskopowych oraz specjalnych podnośników.

Jeśli jesteś człowiekiem, który poszukuje podnośniki nożycowe, to możemy Ci zaoferować dwa typy: Elektryczne podnośniki nożycowe oraz podnośniki z silnikiem wysokoprężnym.

Elektryczne podnośniki stosują się szczegółowo do prac na nośnym utwardzonym terenie – takich jak powierzchnie asfaltowe i brukowane oraz betonowe. Każdy podnośnik zawiera podestę, w której pracownik może spokojnie pracować, jak potrzebuje. Podestę jest możliwe rozszerzyć o tzw. przedłużenie. Dzięki temu podesta umożliwia pracować większej liczbie pracowników z dużo większym zasięgiem. Elektryczny podnośnik należy doładowywać przez wbudowaną ładowarkę. Ładowanie zajmuje 8 godzin i następnie z naładowanymi akumulatorami jest możliwe pracować aż 10 godzin.

Do powierzchni utwardzonych oraz nieutwardzony oferujemy samojezdne podnośniki nożycowe z silnikiem wysokoprężnym. Również ten podnožník umożliwia rozszerzenie podestu roboczego. Podnośniki te cechują duży podest roboczy i duży udźwig, posiadają napęd 4x4 i wahliwe osie, więc jest możliwe jeździć z tym podnośnikiem w najbardziej trudných warunkach.

Pracujesz w trudnym ternie, gdzie nachylenie jest większe niż 5°? Wykorzystaj z podnośnika na przyczepach i praca będzie bardziej łatwiejsza! Dzięki hydraulicznej podporze, możesz z podnośnikiem do bardzo trudnych warunków terenowych. Klientom bardzo się podoba, że platformę mogą podłączyć do samochodu osobowego w celu przewiezienia na miesjce pracy. Źródłem napędu podnośnika na przyczepach jest na przykład silnik wysokoprężny lub benzynowy lub akumulator.

Podnośniki przegubowe – oferujemy również podnośniki przebugowe, które wykorzystują się do prac, gdzie jest potrzebny określony zasięg boczny i do prac na nośnym utwardzonym terenie, takich jak wnętrza obiektów, powierchnie brukowane z nachyleniem do 3°. Klientami dużo pozytywnie oceniana jest możliwość jazdy z podniesionym koszem na maksymalną możliwą wysokość. Zapewniamy wynajem i sprzedaż podnośników przegubowych z silnikiem wysokoprężnym oraz elektrycznym. Trwanie ładowania akumulatoru elektrycznego podnośnika wynowi minimum 8 godzin i z naładowanymi akumulatorami jest możliwe pracować 8-16godzin.

Nie jesteś w stanie sam przenieść maszyny na miejsce pracy i potrzebujesz zrobić tylko utrzymaniowe pracę? To nie ma problemu wynajmąć u nas podnośnik masztowy. Podnośnik masztowy jest właśnie przeznaczony do prac utrzymaniowych i posiada przeważnie udźwig jednej osoby.

Również oferujemy podnośniki teleskopowe, które są przeznaczone do prac, gdzie jest potrzebny określony zasięg boczny. Podnośniki materiałowe – zapewniają transportowanie materiału na wysokość do 8m i nadają się jak maszyny dodatkowe.

Do prac w centrach handlowych, na zamkach i w kościołach lub pałacach używane są przenośniki specjalne z gabarytami zewnętrznymi o szerokości 90cm i wysokości 2m. Podnośniki te poruszają się na podwoziu gąsienicowym. Zarówno jesteśmy w stanie zapewnić ładowarki teleskopowe, które mogą transportować materiał na wysokość do 21m (w zależności od typu ładowarki teleskopowej) oraz podnośniki samochodowe, których głównie wykorzystują firmy zajmujący się kontrolą pojazdów.

Nasi pracownicy są każdego dnia do dyspozycji i pomogą z jakichkolwiek pytaniem.