Podnośniki CTE

Podnośniki CTE

Producent CTE jest tradycyjnym dostawcą podnośników samochodowych i działa na rynku od 1981 roku. Wspólnie z producentem podczas projektowania i montażu zawsze skupia się na indywidualne potrzeby i wymagania poszczególnych klientów, których życzenia są zawsze naszym priorytetem.

Priorytetem jest zawsze łatwiejsza i bezpieczniejsza prawa na wysokościach.

Od 1981 roku wyprodukowało CTE ponad 10.000 podnośników. Wraz z tym wzrostem liczby urządzeń oraz zwiększa się doświadczenie i wiedza, która odzwierciedla większe bezpieczeństwo, ergonomię i praktyczność maszyn do pełnej satysfakcji klientów.

Wraz z CTE stopniowo staramy się stosować profesjonalne usługi, innowacyjne rozwiązanie techniczne, terminową pomóc i porady, które pomogą klientom pracować z maszynami.

CTE znajduję sobie drogę do coraz większej liczby klientów, czy chodzi o duży projekt lub po prostu indywidualne małe dostawy przedsiębiorców i małych firm.

Historia CTE

1981 – Utworzenie CTE (koncentrowany na produkcji i sprzedaż podnośników).

1987 – CTE zawarł umowę na dystrybucję dla Włoch z Genie Industries.

1989 – włączenie zakresu Pratika (nowy produkt, który był bardzo skuteczny we Włoszech).

1992 – początek produkcji Pianoplan (uzyskanie patentu na produkt uproszczający przenoszenie ciężkich rzecy do schodów i po ziemi).

1993 – Genex – pierwsza firma, która produkuje  drabiny laminatowe oraz rusztowanie.

1997 – uruchomienie dachow składanych do samochodów (do obecnej produkcji CTE dołącza się Sequani Mechanica z Rivoli Veronese i rozpoczyna się produkcja taśmowych platform (spiderlift) i platform montowanych w podwoziu.

2002 - IPAF (CTE przekracza się próg IPAF i staje się ich ośrodkiem szkoleniowym).

2005 – Połączenie CTE z Bizzochi a Effer – grupa stała się jednym z największych producentów techniki manipulacyjnej z materiałami  oraz pracujące osoby na wysokościach.

2011 – Nagroda IAPA (z platwformą B-LIFT 20.13 wygrywa nagrodę CTE dla najlepsząplatformę roku).

2016 – CTE dzisiaj dostarcza produkty do pięciu kontynentach.