Podnośniki GENIE

Firma Genie specjalizuje się w produkcji zarówno małych windach materiałowych, jak i w dużych ładowarkach teleskopowych.

Wszystkie produkty firmy Genie są wyjątkowo wydajne, bezpieczne i niezawodne. Nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę oraz globalne doświadczenie specjalnie dla spełniania Państwa potrzeb.

Dzięki firmie Genie mamy w naszym asortymencie: podnośniki teleskopowe, podnośniki przegubowo-teleskopowe, podnośniki nożycowe, podnośniki na przyczepach, podnośniki masztowe, podnośniki specjalne. W ofercie posiadamy również części zamienne.

Firma Genie została założona w 1966 roku, w tym czasie  wprowadziła urządzenie Genie® Hoist - przenośny materiałowy podnośnik pneumatyczny. Następnie firma produkowała inne windy oraz podnośniki robocze, na które było w tamtym czasie duże zapotrzebowanie -  produkty te szybko zyskały uznanie na całym świecie i bardzo często stanowiły przełom w branży podnośników.

Obecnie firma działa jako spółka zależna Terex Corporation. Spółka wciąż dominuje w innowacji i produktach o wysokiej jakości, pozostając jednocześnie skoncentrowana na swoich klientach. Z Denver do Dubaju przez Hong Kong do Helsinek - dzięki naszej bezkompromisowej usłudze oraz wsparciu, klienci pytają, a nierzadko domagają się niebieskich platform i podnośników w ich miejsce pracy.

Spółka Genie docenia ludzi. Największym kapitałem firmy są jej zaangażowani pracownicy, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Dla nich zadowoleni klienci są największą motywacją. Członkowie spółki są lojalni i dumni, że mogą oferować swoje produkty, co jest widoczne na każdej maszynie opuszczającej fabrykę.

Firma Genie, w trosce o środowisko naturalne, pracuje nad nieustannym procesem produkcji maszyn, które stają się bardziej ekologiczne. Genie zapewnia najwyższą jakość produktów w możliwie najkrótszym czasie i przystępnych cenach.