Podnośniki GENIE

Firma Genie specjalizuje się w małych materiałowych windach, ale również w dużych ładowarkach teleskopowych.

Wszystki produkty firmy Genie są oferowane z wyjątkową wydajnością, bezpieczeństwem i niezawodnością. Duże, globalne oraz różnorodne doświadczenia i wiedzę posiadają nasi eksperci dla  potrzeb klientów.

Dzięki firmie Genie możemy mieć w naszym asortymencie takie platformy: platformy teleskopowe, podnośniki przegubowo-teleskopowe, podnośniki nożycowe, podnośniki na przyczepach, podnośniki masztowe, specjalne podnośniki, oczywiście oferujemy ich części zamienne.

Firma Genie została założona w 1966 roku, w tym roku wprowadziła firma urządzenie Genie® Hoist, przenośny, podnośnik pneumatyczny. Następnie firma produkowała inne windy, oraz podnośniki robocze, które były bardzo dużym zapotrzebowaniem klientów -  produkty, które szybko uzyskały uznanie na całym świecie i bardzo często stanowiły przełom w designu.

Obecnie firma działa jak spółka zależna Terex Corporation. Spółka nadal pozostaje w czołówce innowacji i produktów o wysokiej jakości, jednocześnie koncentruje się na klienty. Z Denver do Dubaju przez Hong Kong do Helsinek, klienci zapytują się, po prostu domagają się niebieskich wyciągów i podnośników na ich miejsce pracy, dzięki naszej bezkompromisowej usługi oraz wsparcia. I dlaczego… ?

Spółka Genie docenia ludzi. Największy produkt firmy jest, po prostu, profesjonalizm oraz osobiste zaangażowanie członków – i klienci są ich największą motywacją. Członkowie spółki są pasjonatami, lojalni i dumni, że mogą zaoferować swoich usług i tj. możliwe widać na każdym produkcie, którego produkują.

Firma Genie również uważa, że dba o środowisko, i więc współpracuje i stara się zidentyfikować najbardziej efektywnym i przyjaznym dla środowiska sposobem stworzyć produkt, który żąda klient. Zapewnia najwyższej jakości produktów i produktów w jak najkrótszym czasie, w najniższych cenach.