Podnośniki OMMELIFT

Podnośniki OMME LIFT 

OMME LIFT jest jednym z wiodących producentów platform podnośnikowych, które są zamontowane na przyczepowe i taśmowe podwozia o wysokości roboczej do 42m. OMME LIFT ma długą tradycję wytwarzania produktów wysokiej jakości ze zastosowaniem do potrzeb klienta. OMME LIFT jest bardzo dobrze znaną firmą wsród ekspertów dla jej wysokiej jakości, niezawodności i trwałości produktów, co ją czyni preferowanym dostawcą podnośników.

OMME LIFT powstała w 1906 roku i jest firmą rodzinną. Produkcja podnośników została uruchomiona w 1980 roku.

OMME LIFT opiera swoją działalność na zaufaniu  i uczciwości ponad stu lat. Fundament tych zasad utworzyły środowisko dla ich rozwój i sukces, który pochodzi z małych działań produkcyjnych miejscowego kowala, który stopniowo wypracował się do międzynarodowej produkcji - firmy, którą jest OMME LIFT dzisiaj. OMME LIFT posiada nowoczesny zakład produkcyjny w samym sercu Danii, odkąd dostarcza podnośniki w ponad 40 krajach świata.

OMME LIFT zdobył nagrodę: „Nagroda honoru króla Frederika IX.“ za nadzwyczajne wysiłki. Również został uhonorowany przez firmę Ernst & Young jak „Przedsiębiorca roku“.

OMME LIFT ma cztery główne zalety, które zapewniają lojalność klienta – wysoka stabilność, łatwa obsługa, niezawodność oraz długa żywotność.

Wszystki części podnośników są wyprodukowane ze stali. To, wraz z dobrze przemyślanym designem, maksymalizuje stabilność na znacznych wysokościach i zapewnia operatorowi bezpieczne i przyjemne użytkowanie.

Używany system bezpieczeństwa i proste sterowanie sprawiają, że maszyny są idealne dla sektor wynajmu. Wybór wysokiej jakości komponentów i wyjątkową jakość mechanicznych części zużywających zapewniają niezwykle wysoką niezawodność nawet w ekstremalnych warunkach klimatycznych.

Niezawodność i silna konstrukcja podnośników prowadzi do długiego życia produktu i następnie do wysokiego zwrotu inwestycji. Dzięki temu OMME LIFT staje się odpowiednim wyborem.