Podnośniki TEUPEN

Podnośniki TEUPEN

Udana historia podnośników

Przez ponad 35 lat, Teupen produkuje i sprzedaje urządzenia wysokiej klasy podnośniki. Umiejętności techniczne i niekonwencjonalne myślenie twórcze w połączeniu z wysokimi standardami niemieckiego rzemiosła są od tej pory mocną stroną zespołu Teupen, który umożliwie wiele rewolucyjnych innowacji technicznych w zakresie bezpieczeństwa oraz komfortu naszych klientów.

Teupen  nie jest tylko nazwą, Teupen jest dla nas przekonaniem. Z przenośnikami Teupen ludzie na całym świecie uzyskują wysokie cele szybciej i z większym powodzeniem. Operator podnośników Teupen skorzysta z długoletnich doświadczeń i wynikających efektywnych technologii w celu zwiększenia efektywności pracy na wysokościach.

W związku z tym, jest dla Teupenu codziennym wyzwaniem sprostać wysokie wymagania klientów, które nawet przewyższą pod wieloma względami. Przyniesie sukcesy z najwyższą klasą technologii oraz unikalną jakością przetwarzania, sensowymi parametrami, wydajności i bezkompromisowym dążeniem do bezpieczeństwa podczas pracy z urządzeniem, dzięki czemu mogą one odnieść sukces tam, gdzie inni już dawno zrezygnowali.

 Kontynuowanie w produkcji produktów, które są zorientowane na przyszłość jest gwarancją sukcesu tej marki. Teupen oferuje produkty o wysokiej jakości jakiekolwiek wysokości i do jakiejkolwiek branży. Do badania i rozwój jest zawsze warunkiem, żeby wprowadziła produkty na rynek, gdzie jest wartość dla klienta najważniejsza. Podnośniki Teupen są praktyczne i zawsze doskonale pasują do wymagań rynku. Teupen przedstawia niekonwencjonalne rozwiązania techniczne. I bardzo często okazuje się być prawdziwymi kamieniami milowymi w przemyśle.

Duch innowacji
… Jest to siła napędowa! Teupen ma nowoczesny dział rozwoju, gdzie są używane technologie przyszłościowe do badania, rozwoju oraz testowania. Przewaga technologiczna firmy, pochodzi głównie z dziedzin elektroniki sterującej i wiedzy w zakresie technologii platform teleskopowych. Ze względu do tego, że przebiegło przeniesienie procesu rozwoju do wirtualnego świata, pozwala Teupen bardziej szybszy i lepszy rozwój nowych technologii.

Dla Teupen “Technologia dla ludzi” – oznacza, że codzienne korzystanie z maszyn w różnych zastosowaniach jest tak proste, jak jest to możliwe. Po odpowiednim szkoleniu może bezpiecznie i efektywnie obsługiwać maszyny każdy. Taki wymóg jest ważnym wkładem do bezpieczności maszyn Teupen. Sterowanie maszyny jest w skrócie: proste, wygodne, elastyczne i bezpieczne podczas używania – jest znacznie zwięksona "fuzzy" system Teupen - - system modulacji, który działa nieprzerwanie w tle. Jasne panele sterujące sprawiają, że praca jest łatwa i prosta.

Kontrolowana oraz certyfikowana jakość!

„Wysoka jakość“ – obietnicę tą możemy zapewnić dla naszych klientów na każdy dzień dzięki produkcji, która działa codziennie, niezawodnie i przede wszystkim na bezpiecznych maszynach, które gwarantują bezawaryjną pracę. Dlatego Teupen bezwzględnie wykorzystuje tylko części, które posiadają certyfikatów od czołowych dostawców. Każda maszyna do sprzedaży przechodzi kontrolą jakości multi-step. Zawiera ona szczegółowe materiały i funkcjonalne testowanie każdego modułu i przed każdą dostawą, wszechstronne oraz dokładne testowanie na szkolenia pracowników bezpośrednio na miejscu.