Podnośniki VERSALIFT

Firma Versalift jest bardzo znanym światowym liderem w dziedzine podnośników, szczegółowo w sprzedaży podnośników zamontowanych na samochodach typu VAN.
Spółka wyprodukuje ponad 1000 podnośników na już powyżej wymienionych samochodach oraz na innych podwoziach.

Trochę z historii spółki Versalift:


Pierwszy podnośnik został zbudowany w 1965 roku w miejscowości Clinton w Teksasie, przez Billa Blewetta i Russella Howarda.
Podnośnik ten, którego wysokość była nawet nie 8 metrów wykorzystywał się do wykonywania prac na liniach telefonicznych.

Póżniej do panów – B. Blewett i R. Howard, zwrócił się pan Ch. B. Turner z ofertą partnerstwa. Pan Blewett sprzedał swoje udziały Turnerowi, i więc wraz z Howardem tworzył mały, nowy zespół. Następnie się panowie przenieśli do Waco w Teksasie gdzie w 1968 roku utworzyli spółkę TIME.


Versalift dzień po dniu stawał się bardzo świetnym liderem w produkcji oraz sprzedaży podnośników na podwoziach VAN. Wiele takich podnośników są podnośnikami koszowymi, które służą do pracy w wysokościach, np. podczas malowanie budynku, do czyszczenia okien, pracą z urządzeniami elektro-mechanicznymi, itp.

Klienci już przez dużo lat są z firmą Versalift bardzo zadowoleni, dzięki wysokiej jakości, profesjonalizmu i prostym używaniem podnośników.