Sprzedaż podnośników roboczych

Możesz liczyć na ponadstandardowe warunki

Zdecydowałeś się kupić podnośnik roboczy? Masz tyle roboty, że już nie chcesz tylko wynajmować podnośnik, ale chcesz inwestować pieniądze? Firma Statech jest w stanie zaoferować Ci bardzo korzystne warunki zakupu, również dysponuje bardzo wyspecjalizowanym personelem, który Ci nadaje rady i pomóc z jakimkolwiek pytaniem dotyczącym podnośników roboczych. Nasza firma posiada ośrodek szkoleniowy, zaplecze serwisowe dla podnośników, dyspozytornie podnośników roboczych, punkt sprzedaży części zamiennych, zaplecze techniczne jak do sprzedaży, więc do wynajmu podnośników roboczych. Możemy być dumni na długotrwałe działanie firmy – od 2005 roku.

Nasza firma nie tylko zapewnia sprzedaż nowych podnośników roboczych, ale również maszyn używanych oraz serwis podnośników roboczych.  Jeśli chcesz kupić maszynę używaną to wejdź na nasze strony internetowe wybierz kategoii maszyny, zasilanie, maksymalną wysokość, rok produkcji i znajdź, co potrzebujesz. Na pewno znajdziesz!

Oferujemy szeroką gamę podnośników roboczych. Podnośniki nożycowe, materiałowe, samochodowe, specjalne, podnośniki na przyczepach, teleskopowe, przegubowe oraz ładowarki teleskopowe.

Oferta ta zawiera wszystkie typy podnośników roboczych, które aktualnie istnieją.

Podnośniki robocze sprzedawają wykwalifikowani pracownicy, którzy Ci zapewni także przeszkolenie wybranego podnośnika. Każdy podnośnik jest specyficzny, więcej możesz o każdym poszczególnie przeczytać w jego zakładce na stronie internetowej, gdzie również znajdziesz parametry dotyczące pojedynczych podnośników. Oczywiście możesz sobie pobrać prospekt, który dotyczy wymaganego podnośnika roboczego. Zamówienie jest bardzo proste – przez formularz do zamówienia, lub telefonicznie.

Kup w firmie Statech swój wymagany podnośnik roboczy i Twoja praca będzie łatwiejsza!